Konkursid   2018 tulemused õpetaja

Regionaalsed konkursid 2018

   
Tšello
   
Emma Elisabeth Toom II koht Ann Kuut
  ja eripreemia särava esituse eest  
Maarja Leinštrep diplom Ann Kuut
Emily Viktoria Dudkin diplom Ann Kuut
Dorel Lisett Jartsev diplom Ann Kuut
Marie Peterson III koht Ann Kuut
Viiul    
Sten Markus Laur I koht Glaire Helilaid-Ruben
Karoliine Kuhlbusch III koht Glaire Helilaid-Ruben
Anneke Lainevool diplom Glaire Helilaid-Ruben
Robin Mattias van Rens    Glaire Helilaid-Ruben
Saksofon
   
Mia Martina Sarapuu II koht Maret Melesk
Trompet    
   
Triin Ustav I koht Aavo Ots
Sander Laasma I koht Aavo Ots
Jan Marius Laur I koht Aavo Ots
Kannel             
   
Lilian Sienna Sild II koht Laura Lindpere
Elisabet Piirsalu II koht Laura Lindpere
Hanna Marii Mängel II koht Laura Lindpere
Anni Mae Kuum III koht Laura Lindpere
Akordion        
   
Richard Harjo  I koht Henn Rebane
Karolin Kirbits Ikoht Henn Rebane
Mikk Tomingas III koht Henn Rebane
Kitarr               
   
Erik Neemla II koht Jelena Ossipova
Erki Võigas II koht+ diplom Jelena Ossipova
Madis Keskrand diplom Jelena Ossipova
Sebastien Ojaperv diplom Jelena Ossipova
Kevin Kolukanov osales Paul-Hermann Stahl
Alan Safonov osales Jelena Ossipova
Flööt

  
Heili Ruuse

II kohtIrene Ruuse
Elis Merimäe

diplomIrene Ruuse
Sofia Adelle Abner

diplomIrene Ruuse
Klaver
  
Silvia Kalvet
III koht

Marju Mägi

Johanna Vassiljev
III koht

Marju Mägi

Markus Rannaste
diplom

Õnnela Brambat

Liis Randerkiituskiri

Marju Mägi

Vabariiklikud voorud                       



Tšello                                           
   
Emma Elisabeth Toom                  
III koht Ann Kuut
Emily Viktoria Dudkin diplom Ann Kuut
Marie Peterson diplom Ann Kuut
Viiul                          
   
Sten Markus Laur III koht Glaire Helilaid-Ruben
Karoline Kulbusch diplom Glaire Helilaid-Ruben
Akordion

   
Richard Harjo

III kohtHenn Rebane
Karolin Kirbits

III kohtHenn Rebane
Mikk Tomingas

diplomHenn Rebane
Kannel

  
Lilian Sienna Sild

I kohtLaura Lindpere
Hanna Marii Mängel

II kohtLaura Lindpere
Elisabet Piirsalu

III kohtLaura Lindpere
Anni Mae Kuum

diplomLaura Lindpere
Kitarr

  
Erik Neemla
III koht ja eripreemia kohustusliku
pala eest

Jelena Ossipova
Erki Võigas
diplomJelena Ossipova
   
Rahvusvaheline konkurss  
Trompetitalendid Tallinn 2018

  
Jan Marius LaurI kohtAavo Ots
Triin UstavIII kohtAavo Ots